Kategoria: Uncategorized

Czajka laureatem konkursu „Moja mała ojczyzna”

Niezmiernie miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Wędkarskie „Czajka” (Łowisko „Czajka” Dziecinów), w IV edycji konkursu grantowego „Moja Mała Ojczyzna”, organizowanego przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego, jako jedna z 30 organizacji z terenu całego kraju, otrzymała grant w wysokości 30 000 zł!!! Stosowna umowa pomiędzy SWCzDz, a Fundacją BGK została już podpisana, a przyznana kwota zostanie przeznaczona na zagospodarowanie tzw. „trójkąta” przy DW 799.

Więcej informacji o tym przedsięwzięciu dostępne tutaj:
http://dziecinow.pl/?p=2995

Jako KS Wisła Dziecinów bardzo cieszymy się z tej inwestycji, ponieważ rozwiąże ona problem parkowania na ulicy oraz poprawi w znacznym stopniu bezpieczeństwo zawodników oraz kibiców. Ze swojej strony gwarantujemy wszelaką pomoc w realizacji projektu! Brawo!

Restrykcje przedłużone do 18 kwietnia

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 8 kwietnia 2021 roku (Dz. U. poz. 654) rozgrywki Lig Okręgowych, Klas „A” i „B”, IV ligi kobiet oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez nasz Związek zostają zawieszone od 9 kwietnia do 18 kwietnia 2021 roku włącznie. Terminy przełożonych kolejek będziemy podawać w kolejnych komunikatach.

UWAGA! W związku z powyższym przypominamy, że zimowe okno transferowe otwarte jest do dnia rozpoczęcia rozgrywek w rundzie wiosennej w klasie rozgrywkowej, w której występuje Klub pozyskujący. Oznacza to tyle, że okno transferowe dla rozgrywek, które się jeszcze nie rozpoczęły jest otwarte do czasu ich rozpoczęcia.

Rozgrywki seniorów zawieszone do 9 kwietnia

The COVID-19 World Cup? - Policy Forum

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że do 9 kwietnia rozgrywki seniorów zostają zawieszone, ze względu na wprowadzone w kraju obostrzenia sanitarne.

Oznacza to, że 3 najbliższe kolejki odbędą się w innym terminie.

19 kolejka: Naprzód Stare Babice – Wisła Dziecinów – 21 kwietnia godz. 19:30
20 kolejka: Wisła Dziecinów – Bug Wyszków – 5 maja godz. 17:30
21 kolejka: Wisła Jabłonna – Wisła Dziecinów – brak terminu

Rozgrywki drużyn młodzieżowych odbywają się zgodnie z terminarzem

Udana inauguracja piłkarskiej wiosny!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, ludzie grający w futbol amerykański i trawa

Wisła Dziecinów – Victoria II Sulejówek 3:1 (0:0)
Bramki:

57′ Samobój
64′ Banasiewicz (as. Cichecki)
65′ Wojciechowski (as. Banasiewicz)
85′ Victoria

Skład: Sankiewicz – Kaczmarski, Kosobucki, Bylinka, Kapsa (85′ Nojek), Moskwa (78′ Chodkiewicz), Cichecki, M. Wasążnik (83′ Bobis), Banasiewicz (70′ Kasprzak), Wojciechowski, Błaszkiewicz (15′ Stosio)

GALERIA ZDJĘĆ NA FACEBOOKU

Mariusz Moczulski wypożyczony do Bizona Jeleniec

Mariusz Moczulski na zasadzie półrocznego wypożyczenia przenosi się do IV-ligowego Bizona Jeleniec. 24-letni skrzydłowy rozegrał w rundzie jesiennej 15 meczy w barwach Wisły, na boisku spędził 922 minuty, strzelił 2 gole. Dziękujemy za dotychczasową grę, powodzenia w rundzie wiosennej i do zobaczenia!

Bartosz Gemza odchodzi z Wisły

Bartosz Gemza na zasadzie transferu definitywnego został zawodnikiem lidera IV-ligi mazowieckiej gr. I – Pilicy Białobrzegi. 17-letni bramkarz trafił do Wisły z MKS Piaseczno i rozegrał rundę jesienną, w której zdążył rozegrać 16 meczy a na boisku spędził 1427 minut. Bartosz dziękujemy za czas spędzony w Wiśle oraz wszystkie udane interwencje. Mamy nadzieję, że ten transfer będzie dla Ciebie krokiem w przód, powodzenia!

Artur Wójcik zawodnikiem Wisły

Kolejnym zawodnikiem, który zasili nasze szeregi w zimowym okienku transferowym jest Artur Wójcik. „Wujo” wzmocni formację defensywną naszego zespołu. Większość swojej piłkarskiej przygody spędził w Mazurze Karczew, gdzie występował zarówno w pierwszej drużynie na poziomie III ligi, a ostatnimi czasy był zawodnikiem rezerw. W swoim piłkarskim CV ma także występy w Amurze Wilga (IV liga) oraz Sokole Celestynów (Liga Okręgowa). Artur witamy w drużynie!

Bartosz Sankiewicz zawodnikiem Wisły

Czwartym zawodnikiem, który dołączy do naszego zespołu w zimowym okienku transferowym jest Bartosz Sankiewicz. Bartosz występuje na pozycji bramkarza i wzmocni rywalizację na tej pozycji. Jest wychowankiem Legii Warszawa, a w swojej karierze występował także w IV-ligowych GLKS Nadarzyn oraz Mazurze Karczew. Ostatni epizod zaliczył w 2018 roku w Nadstalu Krzaki Czaplinkowskie. Bartek witamy w drużynie i życzymy powodzenia w Wiśle!