Kategoria: Uncategorized

Seniorzy rozpoczęli przygotowania

W poniedziałek na hali w Karczewie odbył się pierwszy noworoczny trening drużyny seniorów. Podopieczni trenera Grzegorza Ury rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2020/2021. Na zajęciach pojawiło się 18 zawodników, w tym dwóch graczy testowanych. Trening miał charakter wprowadzający po prawie dwumiesięcznej przerwie. „Wiślaków” w tym tygodniu czekają jeszcze dwie jednostki treningowe na powietrzu, a w weekend rozegrają pierwszy sparing. Przeciwnikiem będzie Laura Chylice.

29. Urodziny Kamila Woźniaka

W dniu dzisiejszym swoje 29. urodziny obchodzi Kamil Woźniak. Kamil w obecnym sezonie rozegrał 3 mecze w barwach Wisły. W dniu urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, szybkiego powrotu do zdrowia, sukcesów w życiu osobistym oraz wiele radosnych chwil spędzonych na boisku. Sto lat!

20. urodziny Mateusza Wasążnika

W dniu dzisiejszym swoje 20. urodziny obchodzi pomocnik Wisły – Mateusz Wasążnik. Mati w rundzie jesiennej rozegrał 15. meczy na poziomie Ligi Okręgowej, w których strzelił dwie bramki, trzykrotnie obejrzał żółtą kartkę, a na boisku spędził 877 minut. W dniu urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, sukcesów na boisku i w życiu prywatnym. Sto lat!

Plan przygotowań do rundy wiosennej

18 stycznia – początek przygotowań

SPARINGI
23 stycznia – Laura Chylice (LO)
30 stycznia – MKS II Piaseczno (A)
6 lutego – Wilga Miastków (LO)
13 lutego – Watra Mrozy (LO)
20 lutego – Korona Góra Kalwaria (LO)
27 lutego – Bizon Jeleniec (IV)
6 marca – Mazovia II Mińsk Mazowiecki (LO)

13 marca inauguracja rundy wiosennej

Mateusz Bobis został ojcem

Dziś o godz. 8:10 na świecie zameldowała się Laura Bobis, córka zawodnika seniorów – Mateusza oraz jego żony Emilii. Nowa mieszkanka Dziecinowa waży 3330g oraz mierzy 54cm. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!