Kategoria: Komunikaty Zarządu

Wracamy do domu!

🔥🔥🔥Na tę informację czekaliśmy wszyscy! 💙🎉💥

Po roku walki i wytężonej pracy, seniorzy Wisły Dziecinów wracają na swoje boisko!

To dla nas wielka rzecz, kończymy etap, kiedy mecze rozgrywane były na wiecznym wyjeździe, a Liga Okręgowa w końcu na prawdę zawita do Dziecinowa! 🏟

#nigdysięniepoddawaj #wracamydodomu🏠

🔥 Stroje na sezon 2020/2021 🔥

Przedstawiamy Państwu jubileuszowe trykoty z okazji 25-lecia Wisły Dziecinów, w których występować będą seniorzy naszego klubu. ⚽️

Nietypowa, czarno-złota kolorystyka, bo rok dla nas jest także wyjątkowy 😎 komplety zostały ufundowane przez naszego sponsora – firmę SynthosAgro a produkcją zajęła się firma Cutline Wear Factory 💪

Lewiatan Sobienie-Jeziory partnerem Wisły

Miło nam poinformować, że kolejna firma zdecydowała się na współpracę z nami. Jest to Sklep Lewiatan z Sobień-Jezior. Dziękujemy za okazane wsparcie i mamy nadzieję, że przekazane środki pozwolą nam na dostosowanie obiektu do warunków licencyjnych. 🤝

Nicator 4 rok z Wisłą

🤝 Mimo ciężkich czasów dla przedsiębiorców jest taka firma która zawsze wychodzi do nas z pomocną dłonią. Nicator z Brzezinki już 4 rok współpracuje z naszym klubem i wspiera nas w wielu przedsięwzięciach. Także w tym roku, gdzie czeka nas mnóstwo pracy w związku z dostosowaniem do warunków licencyjnych Ligi Okręgowej. Ogromne podziękowania dla kierownictwa spółki a także dla Pana Prezesa Leszka Uby. 👏

Komunikat WZPN

W środę, 15 kwietnia 2020 roku, odbyła się wideokonferencja, w której udział wzięli prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej oraz prezes PZPN Zbigniew Boniek. Obrady miały charakter konsultacyjny. Omawiano między innymi aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju i jej wpływ na rozgrywki piłkarskie prowadzone przez wojewódzkie związki, zwłaszcza seniorskie III ligi i klasy niższe, a także rozgrywki kobiece i młodzieżowe oraz mecze Pucharu Polski.

Po konsultacjach z klubami postanowiono, że decyzja o sposobie kontynuowania lub zakończenia obecnego sezonu, zostanie podjęta najpóźniej do 11 maja 2020. Po tym terminie określone zostaną szczegółowe rozwiązania dotyczące rundy wiosennej sezonu 2019/2020 roku.

Zgodnie zdecydowano, że wypracowane stanowisko będzie wspólne dla wszystkich Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. Podjęte ustalenia zostaną rekomendowane do zatwierdzenia Zarządowi PZPN.

Źródło: pzpn.pl

Rozgrywki zawieszone do 26 kwietnia

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

Źródło: laczynaspilka.pl

Rozpoczęcie rundy wiosennej zawieszone!

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej na swojej stronie internetowej poinformował, że w związku z z epidemią koronawirusa z dniem dzisiejszym zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca 2020 roku.

Zarząd KS Wisła Dziecinów informuje, że w związku z trwającą epidemią wszystkie zajęcia drużyn młodzieżowych oraz seniorów zostają zawieszone do dnia 25 marca 2020.

Ćwierć wieku dziecinowskiej piłki nożnej

2020 to wyjątkowy rok dla naszego klubu, bo obchodzimy w nim ćwierćwiecze istnienia. Na przełomie tych 25 lat przez nas klub przewinęły się setki osób – zawodników, trenerów, kibiców i innych osób, których nie jesteśmy w stanie tutaj wymienić. Z tego miejsca chcieliśmy wszystkim serdecznie podziękować. To dzięki wam Klub Sportowy Wisła Dziecinów działa nieprzerwanie od 1995 roku. Cieszymy się, że w jubileuszowym roku rozgrywamy swój pierwszy, historyczny sezon na poziomie Ligi Okręgowej. Mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą wszystkim sympatykom Wisełki dużo radości, a sam Klub będzie rozwijał się w szybkim tempie, tak jak to miało miejsce na przełomie lat ubiegłych. Mamy osobiście jedno życzenie. Chcielibyśmy, w 25 roku naszego istnienia, rozegrać mecz na poziomie Okręgówki na Stadionie w Dziecinowie, tam gdzie jest nasz dom. Trzymajcie kciuki!

Marcin Urbański trenerem seniorów

Miło nam poinformować, że nowym trenerem seniorów Wisły Dziecinów został Marcin Urbański. Trener Urbański jest wychowankiem KS Piaseczno, a swoją przygodę z pracą trenerską rozpoczynał w Victorii Głosków. Prowadził kilka klubów na poziomie IV ligi oraz Ligi Okręgowej. Legitymuje się licencją trenerską UEFA B. Witamy w naszym klubie oraz życzymy powodzenia w rundzie wiosennej. Continue reading „Marcin Urbański trenerem seniorów”