Kategoria: Komunikaty Zarządu

Marcin Kwiatkowski tymczasowym trenerem

Decyzją Zarządu Klubu drużynę seniorów do końca rundy jesiennej poprowadzi Marcin Kwiatkowski. Trener Kwiatkowski do tej pory prowadził drużynę młodzików w naszym klubie oraz pełnił funkcję asystenta trenera Hassa. Powodzenia!

Łukasz Hass odchodzi z Wisły

W dniu wczorajszym z funkcji trenera I zespołu zrezygnował Łukasz Hass. Trener Hass prowadził nasz zespół od 26 października 2017. W tym czasie zespół zaliczył najlepszy okres w historii klubu notując rundę wiosenną sezonu 2017/2018 bez porażki co ostatecznie dało rekordowe 4 miejsce w klasie A, by w następnym sezonie poprawić ten wynik i wprowadzić drużynę do Ligii Okręgowej.

Trenerze, dziękujemy za wszystko, za to że pozwoliłeś nam uwierzyć w siebie, że z grupy indywidualności stworzyłeś drużynę przez duże D, że zawsze najważniejsze było dla Ciebie dobro zespołu. Ten awans był jedynie skutkiem tych wszystkich przyczyn. Zawsze będziesz miał nasz szacunek.

Trener Hass poprowadzi drużynę ostatni raz w piątkowym pojedynku z Wichrem Kobyłka.

Boisko w Dziecinowie bez licencji

Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej boisko w Dziecinowie, nie spełnia wymogów Ligi Okręgowej w zakresie:

  • kryterium I.05 tj. brak trwale wygrodzonego sektora dla kibiców gości
  • kryterium I.06 pkt. 3b tj. brak płyty boiska o minimalnych wymiarach 100mx55m dla Ligi Okręgowej
  • kryterium I.09 tj. brak bezpiecznego przejścia między szatniami a płytą boiska dla zawodników i sędziów
  • kryterium I.11 tj. brak szatni zawodników spełniających wymogi licencyjne dla Ligi Okręgowej
  • kryterium I.18 tj. brak ogrodzenia całości obiektu sportowego

Trwają poszukiwania obiektu zastępczego oraz rozmowy mające na celu dostosowanie boiska w Dziecinowie do wymogów Ligi Okręgowej

Zaproszenie na mecz

Witam serdecznie. Z ogromną przyjemnością i radością chciałbym zaprosić wszystkich kibiców i sympatyków klubu na uroczyste otwarcie nowych trybun które odbędzie się 6.10 o godzinie 13.30. Gościem honorowym będzie Wójt Gminy Sobienie-Jeziory – Pan Stanisław Wirtek. Ponadto podczas meczu, oraz na każdym następnym domowym spotkaniu bedzie prowadzona zbiórka pieniędzy na rozbudowę boiska i infrastruktury wokół niego. Jeśli chcemy aby nasz klub dalej się rozwijał, zadbajmy o niego wspólnie!

Prezes Zarządu KS Wisła Dziecinów
Tomasz Cichecki 

Prace porządkowo-remontowe na boisku

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków klubu oraz kibiców do pomocy przy pracach porządkowych przy boisku. W planach mamy rozprowadzenie ziemi za jedną z bramek, zasianie trawy oraz wkopanie kabli elektrycznych. Przyda się każda para rąk. Startujemy o 8:00 w sobotę, 30 czerwca. Zapraszamy!

Nowy Zarząd Klubu

W dniu dzisiejszym podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego dokonano wyboru nowych władz w Klubie. Prezesem na kolejną kadencję został wybrany bezdyskusyjnie Tomasz Cichecki. Skład Zarządu uzupełniać będą Paweł Młynarczyk, Mateusz Bobis, Patryk Grudziński oraz Piotr Grzegrzółka. Dziękujemy wszystkim obecnym za liczne przybycie.