Kategoria: Komunikaty Zarządu

Boisko w Dziecinowie bez licencji

Decyzją Komisji ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej boisko w Dziecinowie, nie spełnia wymogów Ligi Okręgowej w zakresie:

 • kryterium I.05 tj. brak trwale wygrodzonego sektora dla kibiców gości
 • kryterium I.06 pkt. 3b tj. brak płyty boiska o minimalnych wymiarach 100mx55m dla Ligi Okręgowej
 • kryterium I.09 tj. brak bezpiecznego przejścia między szatniami a płytą boiska dla zawodników i sędziów
 • kryterium I.11 tj. brak szatni zawodników spełniających wymogi licencyjne dla Ligi Okręgowej
 • kryterium I.18 tj. brak ogrodzenia całości obiektu sportowego

Trwają poszukiwania obiektu zastępczego oraz rozmowy mające na celu dostosowanie boiska w Dziecinowie do wymogów Ligi Okręgowej

Zaproszenie na mecz

Witam serdecznie. Z ogromną przyjemnością i radością chciałbym zaprosić wszystkich kibiców i sympatyków klubu na uroczyste otwarcie nowych trybun które odbędzie się 6.10 o godzinie 13.30. Gościem honorowym będzie Wójt Gminy Sobienie-Jeziory – Pan Stanisław Wirtek. Ponadto podczas meczu, oraz na każdym następnym domowym spotkaniu bedzie prowadzona zbiórka pieniędzy na rozbudowę boiska i infrastruktury wokół niego. Jeśli chcemy aby nasz klub dalej się rozwijał, zadbajmy o niego wspólnie!

Prezes Zarządu KS Wisła Dziecinów
Tomasz Cichecki 

Prace porządkowo-remontowe na boisku

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków klubu oraz kibiców do pomocy przy pracach porządkowych przy boisku. W planach mamy rozprowadzenie ziemi za jedną z bramek, zasianie trawy oraz wkopanie kabli elektrycznych. Przyda się każda para rąk. Startujemy o 8:00 w sobotę, 30 czerwca. Zapraszamy!

Nowy Zarząd Klubu

W dniu dzisiejszym podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego dokonano wyboru nowych władz w Klubie. Prezesem na kolejną kadencję został wybrany bezdyskusyjnie Tomasz Cichecki. Skład Zarządu uzupełniać będą Paweł Młynarczyk, Mateusz Bobis, Patryk Grudziński oraz Piotr Grzegrzółka. Dziękujemy wszystkim obecnym za liczne przybycie.

Zaproszenie na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze

Działając na podstawie statutu w imieniu Zarządu LZS Wisła Dziecinów, serdecznie zapraszam na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w dniu 14.01.2018 (niedziela) o godz. 18:00 w Świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dziecinowie.

Porządek zebrania

 1. Otwarcie zebrania
 2. Przyjęcie porządku zebrania
 3. Sprawozdanie finansowe za rok 2017
 4. Wybór przewodniczącego zebrania, protokolanta oraz komisji
 5. Wybór zarządu
 6. Wybór komisji rewizyjnej
 7. Wolne wnioski
 8. Zakończenie zebrania

Prezes Klubu
Tomasz Cichecki

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Zarząd KS Wisła Dziecinów pragnie złożyć serdeczne życzenia wszystkim sympatykom, zawodnikom, trenerom oraz wszystkim odwiedzającym naszą stronę. Aby tegoroczne Święta minęły Państwu w zdrowiu, radości i rodzinnej atmosferze, a nadchodzący rok 2018 obfitował w sukcesy osobiste, zawodowe, a także sportowe.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd KS Wisła Dziecinów