Kategoria: Sparingi

Lekcja od Orła

Trener Łukasz Hass: Mecz bardzo zły w Naszym wykonaniu. Wyszliśmy na boisko mocno rozkojarzeni i kompletnie nie wykonaliśmy założeń taktycznych. Mieliśmy tylko momenty dobrej gry, a to za mało żeby przeciwstawić się zespołowi który jeszcze 2 miesiące temu grał w IV lidze. Uważam że był to mimo wszystko bardzo cenny sprawdzian! Zwycięstwa cieszą, porażki uczą!

Wisła Dziecinów – Orzeł Unin 1:7
Bramka:
Moczulski

Wygrana z Promnikiem

Trener Łukasz Hass: Trzeci sparing rozegraliśmy w dość eksperymentalnym zestawieniu i to było widać. Jednak kiedy jak nie w sparingach testować nowe ustawienia i na tle przeciwnika weryfikować swoje pomysły na grę zespołu. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Jedyny gol padł po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego i ostatecznie wygraliśmy. Był to na pewno cenny sprawdzian ze spadkowiczem z ligi okręgowej. Cieszy to że zagraliśmy na zero z tyłu i nikt nie doznał kontuzji.

Wisła Dziecinów – Promnik Łaskarzew 1:0
Bramka: 
Moskwa

Drugi sparing na minus

Trener Łukasz Hass: Drugi sparing pokazał nam jak jeszcze dużo pracy przed nami. Były momenty że graliśmy dobrze, kombinacyjnie i dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich, niestety nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. Zawodnicy Mazura wykorzystali swoje sytuacje i wygrali.

Mazur II Karczew – Wisła Dziecinów 4:0

Strzelanina w Pilawie

Trener Łukasz Hass: Pierwszy sparing rozegrany po przerwie i tygodniu treningów. Zagraliśmy bez 10 zawodników. Przeciwnik też grał w mocno eksperymentalnym składzie i nie postawił nam przez to zbyt dużego oporu. My wszystkie ich słabości potrafiliśmy wykorzystać. Mecz ten od początku traktowaliśmy jako mocniejszy trening z przeciwnikiem i to zadanie ta gra spełniła w 100%. Szkoda tylko kontuzji które niestety się przydarzyły ale myślę że w ciągu 10 dni sobie z nimi poradzimy.

Burza Pilawa – Wisła Dziecinów 2:9
Bramki: Moczulski x2, Bobis x2, Banasiewicz, Grzegrzółka, Moskwa, Testowany, Testowany

Zaczynami sparingi

W sobotę, 20 lipca o godz. 16:30 na stadionie w Pilawie, Wisła rozegra pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem będzie miejscowa Burza, czyli spadkowicz z Ligi Okręgowej.

Plan przygotowań – lato 2019

17 czerwca – 30 czerwca – podokres odpoczynku biernego
1 lipca 14 lipca  – podokres odpoczynku aktywnego (rozpiski indywidualne)
15 lipca – pierwszy trening z zespołem – Dziecinów, godz. 19:30

PLAN SPARINGÓW:
20-21 lipca
– Burza Pilawa
27-28 lipca – Mazur II Karczew
3-4 sierpnia – Orzeł Unin
10-11 sierpnia – Grom Warszawa

14-15 sierpnia – 1 kolejka Ligi Okręgowej

Wygrana w ostatnim sparingu

Trener Łukasz Hass: Dobry, solidny sprawdzian na tydzień przed startem ligi. Myślę że to co zaprezentowaliśmy w tym meczu mogło się podobać. Mecz był twardy i w miarę szybki, czyli to o co chodziło. Szkoda tylko sytuacji z początku meczu i kontuzji. Michał jesteśmy z Tobą i wszyscy mocno trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia. Bądź silny!

Orzeł Baniocha – Wisła Dziecinów 1:2 (1:1)
Bramki: Woźniak, M. Wasążnik
Skład: Jaroń – Kwiatkowski, M. Gajownik, P. Wasążnik, Tolak, Wiszniewski, Kasprzak, Moskwa, Bobis, Woźniak, Banasiewicz
Ponadto grali: Piekarski, Grzegrzółka, M. Wasążnik, Borkowski, Choim, Strzeżek

Ostatni szlif przed ligą

W niedzielę, 17 marca o godz. 13:00 na Stadionie w Baniosze, zawodnicy Wisły zmierzą się z miejscowym Orłem. Będzie to ostatni sprawdzian „Wiślaków” przed startem rundy wiosennej. Przeciwnik występuje w III grupie warszawskiej klasy A i tak jak nasz zespół zajmuje pierwsze miejsce po jesiennych zmaganiach. Serdecznie zapraszamy do Baniochy!

Zrealizowane założenia

Trener Łukasz Hass: Możemy być zadowoleni z wyniku oraz z tego że założenia przed meczowe zostały wypełnione i zagraliśmy na zero z tyłu. Nie był to jakiś perfekcyjny występ ale widać postęp w naszej grze. Przez większość meczu graliśmy mocno skoncentrowani a taka gra jest bardzo wyczerpująca i nad tym dalej musimy pracować.

Mazur II Karczew – Wisła Dziecinów 0:1 (0:0)
Bramka: samobój
Skład: Piekarski – Kwiatkowski, P. Wasążnik, Gajownik, Tolak, Grzegrzółka, Bobis, Moskwa, Moczulski, Woźniak, Banasiewicz
Ponadto grali: Borkowski

GALERIA ZDJĘĆ NA FACEBOOKU

Lekcja pokory

Trener Łukasz Hass: Kolejny sparing z wymagającym przeciwnikiem który daje nam dużo materiału do przemyśleń i uczy pokory. Pracujemy cały czas na treningach nad pewnymi aspektami naszej gry, w sparingach jeszcze tego nie możemy przełożyć w 100% ale ja z tej drogi nie zboczę i jestem dobrej myśli! Widzę ile potu wylewamy na treningach. Robimy swoje a na oceny przyjdzie czas kiedy zaczniemy grać o punkty w lidze.

MKS II Piaseczno – Wisła Dziecinów 6:1 (1:1)
Bramka: Banasiewicz
Skład: Piekarski – Kwiatkowski, M. Gajownik, P. Wasążnik, Tolak, Wiszniewski, Moskwa, M. Wasążnik, Trzaskowski, Strzeżek, Banasiewicz
Ponadto grali: Ćwiek, Ciołek, Grzegrzółka, Woźniak