Kategoria: Sparingi

Remis w ostatnim sparingu

OKS Otwock – Wisła Dziecinów 2:2 (1:1)

Bramki: Bobis, Cichecki

Skład: Piekarski – Bobis, Gajownik, Tolak, Stosio, Cichecki, Banasiewicz, M. Wasążnik, Moczulski, Strzeżek, Błaszkiewicz,

Ponadto grali: Woźniak, Krawczyk, Moskwa, Trzaskowski, Młynarczyk, Borkowski

 

Sparing nr 5

⚽️ SPARING!
🆚 Orzeł Unin
📆 29 lutego 2020r. (sobota)
⏱ godz. 16:00
🏟 Powiatowy Ośrodek Sportu Miętne, ul. Główna 45
🌦 7°C | Częściowe zachmurzenie

🔍 Do rozpoczęcia rozgrywek Ligi Okręgowej pozostały dwa tygodnie! Przed zawodnikami Wisły Dziecinów dwa ostatnie, niezwykle ważne mecze sparingowe. Na pierwszy ogień idzie dobrze nam znany Orzeł z Unina. Przeciwnik bardzo wymagający, mający za sobą grę w IV lidze. Klub z Gminy Górzno zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Siedleckiej Ligi Okręgowej ze stratą 8. punktów do 2. miejsca oraz 9. punktów do 1. miejsca. Ostatni sparing pomiędzy obiema drużynami zakończył się wysoką wygraną Orła 7:1.

Problemy kadrowe znów dają o sobie znać

Józefovia II Józefów – Wisła Dziecinów 1:2

Bramki: Strzeżek x2 ⚽️ ⚽️

Skład: Ćwiek – Stosio, P. Wasążnik, Wiszniewski, P. Gajownik, Cichecki, Testowany, Moskwa, Borkowski, Strzeżek, Błaszkiewicz

Ponadto grali: Hawryluk

*od 47 minuty graliśmy w 10-ciu po urazach Wasążnika i Gajownika

Pierwsza zimowa porażka

Wisła Dziecinów – Wilga Miastków 3:6 (2:3)

Bramki: Błaszkiewicz x2 ⚽️ ⚽️, samobój ⚽️

Skład: Jaroń – P. Wasążnik, Wiszniewski, Gajownik, Stosio, Moskwa, M. Wasążnik, Kabala, Moczulski, Banasiewicz, Błaszkiewicz

Ponadto grali: Woźniak, Trzaskowski, Borkowski, Choim

Wygrana mimo braków kadrowych

Wisła Dziecinów – Amur Wilga 3:1 (1:0)
Bramki: M. Wasążnik⚽️, Banasiewicz⚽️, Strzeżek⚽️

Skład: Piekarski – Krawczyk, Acewicz, Tolak, Stosio, Wiszniewski, M. Wasążnik, Bobis, Choim, Banasiewicz, Błaszkiewicz

Ponadto grali: Jaroń, Strzeżek, Grzegrzółka, Testowany

Pierwszy sparing na plus

Trener Marcin Urbański: Za nami pierwszy mecz kontrolny w tym roku. Naszym przeciwnikiem była drużyna z A klasy-Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Po dobrej grze w 1 połowie szczególnie w ofensywie prowadziliśmy 5-1. W przerwie nastąpiło 8 zmian i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6.2 Pomimo wyraźnego zwycięstwa gra w defensywie wymaga znacznej poprawy i nad tym skoncentrujemy się na treningach i meczach kontrolnych.

Wisła Dziecinów – Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 6:2 (5:1)

Bramki: Cichecki x2 ⚽️ ⚽️, Wiszniewski ⚽️, Kaczmarski ⚽️, Moskwa ⚽️, Grzegrzółka ⚽️

Skład: Piekarski – Krawczyk, Gajownik, Tolak, Stosio, Wiszniewski, M. Wasążnik, Moskwa, Kaczmarski, Cichecki, Błaszkiewicz

Ponadto grali: Acewicz, P. Wasążnik, Trzaskowski, Kabała, Grzegrzółka, Choim, Borkowski, Moczulski

Pierwszy sparing

W sobotę, 1 lutego, o godz. 16:30 zawodnicy Wisły Dziecinów rozegrają pierwszy sparing. Przeciwnikiem będzie występujący w Klasie A (gr. III) Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Karczewie.

Lekcja od Orła

Trener Łukasz Hass: Mecz bardzo zły w Naszym wykonaniu. Wyszliśmy na boisko mocno rozkojarzeni i kompletnie nie wykonaliśmy założeń taktycznych. Mieliśmy tylko momenty dobrej gry, a to za mało żeby przeciwstawić się zespołowi który jeszcze 2 miesiące temu grał w IV lidze. Uważam że był to mimo wszystko bardzo cenny sprawdzian! Zwycięstwa cieszą, porażki uczą!

Wisła Dziecinów – Orzeł Unin 1:7
Bramka:
Moczulski

Wygrana z Promnikiem

Trener Łukasz Hass: Trzeci sparing rozegraliśmy w dość eksperymentalnym zestawieniu i to było widać. Jednak kiedy jak nie w sparingach testować nowe ustawienia i na tle przeciwnika weryfikować swoje pomysły na grę zespołu. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych jednak nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Jedyny gol padł po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego i ostatecznie wygraliśmy. Był to na pewno cenny sprawdzian ze spadkowiczem z ligi okręgowej. Cieszy to że zagraliśmy na zero z tyłu i nikt nie doznał kontuzji.

Wisła Dziecinów – Promnik Łaskarzew 1:0
Bramka: 
Moskwa

Drugi sparing na minus

Trener Łukasz Hass: Drugi sparing pokazał nam jak jeszcze dużo pracy przed nami. Były momenty że graliśmy dobrze, kombinacyjnie i dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich, niestety nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. Zawodnicy Mazura wykorzystali swoje sytuacje i wygrali.

Mazur II Karczew – Wisła Dziecinów 4:0