Kategoria: Pierwsza drużyna

Marcin Kwiatkowski tymczasowym trenerem

Decyzją Zarządu Klubu drużynę seniorów do końca rundy jesiennej poprowadzi Marcin Kwiatkowski. Trener Kwiatkowski do tej pory prowadził drużynę młodzików w naszym klubie oraz pełnił funkcję asystenta trenera Hassa. Powodzenia!

Łukasz Hass odchodzi z Wisły

W dniu wczorajszym z funkcji trenera I zespołu zrezygnował Łukasz Hass. Trener Hass prowadził nasz zespół od 26 października 2017. W tym czasie zespół zaliczył najlepszy okres w historii klubu notując rundę wiosenną sezonu 2017/2018 bez porażki co ostatecznie dało rekordowe 4 miejsce w klasie A, by w następnym sezonie poprawić ten wynik i wprowadzić drużynę do Ligii Okręgowej.

Trenerze, dziękujemy za wszystko, za to że pozwoliłeś nam uwierzyć w siebie, że z grupy indywidualności stworzyłeś drużynę przez duże D, że zawsze najważniejsze było dla Ciebie dobro zespołu. Ten awans był jedynie skutkiem tych wszystkich przyczyn. Zawsze będziesz miał nasz szacunek.

Trener Hass poprowadzi drużynę ostatni raz w piątkowym pojedynku z Wichrem Kobyłka.

Znów na tarczy

Trener Łukasz Hass: Kolejny mecz po którym czujemy ogromny niedosyt. Musimy wreszcie punktować bo za styl nikt punktów nie daje. Dziękuję zawodnikom za grę. Za tydzień kolejny mecz i szansa na zwycięstwo i do tego będziemy dążyć.