Kategoria: Pierwsza drużyna

Zimujemy na fotelu lidera!

Trener Łukasz Hass: Ten mecz zaczął się źle, ale kolejny raz pokazaliśmy swoją siłę, charakter i determinację w dążeniu do celu! Mecz zakończyliśmy zwycięsko pomimo tego że już w 19 minucie przegrywaliśmy dwoma golami. Dzięki temu zwycięstwu zimę spędzimy na fotelu lidera i bardzo się z tego cieszymy. Do 22 listopada trenujemy, a później mamy czas na odpoczynek i nabieranie sił, przed wyczerpującą walką na wiosnę! Dziękuję zawodnikom za walkę i kibicom za wsparcie!

Dziecinów nadal niezdobyty!

Trener Łukasz Hass: Trochę kazaliśmy czekać kibicom na nasze kolejne zwycięstwo! Pierwsza połowa była dosyć nerwowa oraz rwana w Naszym wykonaniu. Po przerwie wyszliśmy jeszcze bardziej zdeterminowani aby wygrać ostatni mecz w tym roku na Naszym stadionie. Wygraliśmy, znów serwując sobie i kibicom nerwówkę do końcowych sekund meczu i zdobyliśmy kolejne 3 punkty! Wróciliśmy na fotel lidera i czekamy na kolejny mecz!

Kolejny remis

Trener Łukasz Hass: Zagraliśmy dobre zawody. Do przerwy to my byliśmy stroną przeważającą i szkoda że nie udokumentowaliśmy tego większą liczbą goli. Po przerwie przeciwnicy stworzyli więcej sytuacji pod naszą bramką a my staraliśmy się kontrować, niestety znów nic nie chciało wpaść do bramki przeciwników. Zemściło się to na nas w końcówce i znów musieliśmy podzielić się punktami. Bardzo dziękuję swoim zawodnikom za grę i walkę w tym meczu!

Sprawiedliwy remis

Trener Łukasz Hass: Jest niedosyt po tym meczu bo do zwycięstwa brakowało kilka minut, jednak patrząc obiektywnie na cały mecz remis jest wynikiem sprawiedliwym. Zarówno my jak i przeciwnicy(poprzeczki, słupek) mieliśmy swoje szanse na gole. Zdobyliśmy punkt i nadal jesteśmy liderem. Pracujemy dalej i zrobimy wszystko żeby zdobyć maksymalna liczbę punktów do końca rundy. Dziękuję zawodnikom za wysiłek jaki włożyli w ten mecz!

Wisła – SRT. Pojedynek na szczycie

Zapraszamy serdecznie na mecz o mistrzostwo klasy A, gr. Warszawa II. Naprzeciw siebie staną lider z wiceliderem. Gospodarze (20 pkt) nie przegrali u siebie od ponad roku, zaś goście (19 pkt) wygrali 5 kolejnych meczy z rzędu. Zapowiada się emocjonujący pojedynek na który już teraz serdecznie zapraszamy! Początek spotkania o godz. 11:00 w sobotę, 20 października na stadionie w Dziecinowie.

Na meczu będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wydłużenie boiska, dlatego prosimy aby każdy na miarę swoich możliwości wrzucił coś do puszki. Zadbajmy o rozwój naszego klubu razem!

Wydarzenie na facebooku