Kategoria: Pierwsza drużyna

Konsekwencja

Trener Łukasz Hass: Widać było że przerwa spowodowana brakiem gry w poprzednim tygodniu wybiła nas z rytmu meczowego. Zagraliśmy jednak bardzo konsekwentnie cały mecz i dało nam to w ostateczności 3 punkty. Tym bardziej cenne że kończyliśmy mecz w „10”. Teraz możemy spokojnie przygotowywać się do kolejnego meczu.

Walkower w meczu z Puznówką

Niestety mecz Wisły z KS Puznówką nie odbędzie się. Gracze z gminy Pilawa przez problemy kadrowe zrezygnowali z udziału w meczu, co skutkuje walkowerem na naszą korzyść.

Podział punktów z Vulcanem

Trener Łukasz Hass: Od początku tego sezonu wiemy że każdy punkt trzeba wybiegać, wywalczyć i to pokazuje każdy mecz. Zawody były twarde i przez większą część wyrównane. My trafiliśmy w słupek i poprzeczkę, przeciwnicy w poprzeczkę. Ważne że znów powiększamy swoje konto punktowe. Szkoda że po meczu z Vulcanem 3 piłkarzy ma kontuzje, w tym jeden z nich musiał być odwieziony karetką do szpitala. Wniosek jest jeden. Nie ma łatwych meczów i tylko ciężko pracując na treningach możemy osiągnąć zamierzony cel i na tym musimy się skupiać. Dziękuję zawodnikom za wysiłek jaki włożyli w ten mecz i kibicom za wsparcie.

Zdobyć Celestynów!

W 17 serii spotkań warszawskiej klasy A, czeka nas wyjazdowy pojedynek z CKS-em Celestynów. Nie ma co ukrywać, że na tym terenie od zawsze grało nam się ciężko. Ciężko, to nawet mało powiedziane. Według portalu 90minut.pl z Celestynowa jeszcze nigdy nie wywieźliśmy kompletu punktów, a przynajmniej od 2001 roku, bo wtedy statystki się urywają. Wiadomo, że każda seria zawsze ma swój koniec i według słów piosenki Anny Jantar, że nic nie może przecież wiecznie trwać, w niedzielę interesuje nas tylko zwycięstwo! Continue reading „Zdobyć Celestynów!”

Obowiązek wykonany

Trener Łukasz Hass: Mecz który musieliśmy wygrać i to zrobiliśmy. Było to ważne spotkanie z punktu mentalnego przede wszystkim. Zagraliśmy tak jak tego sobie życzyliśmy, zdobyliśmy kolejne punkty i to było dla nas najistotniejsze. Teraz skupiamy się już na kolejnym meczu. Dziękuję za grę swoim zawodnikom i kibicom za wsparcie. I wszystkim innym za motywację jaką nam dajecie!

Victoria Zerzeń – Wisła Dziecinów 0:4 (0:2)
Bramki: Strzeżek x2, Wiszniewski, Banasiewicz