Kategoria: Pierwsza drużyna

Ostatni szlif przed ligą

W niedzielę, 17 marca o godz. 13:00 na Stadionie w Baniosze, zawodnicy Wisły zmierzą się z miejscowym Orłem. Będzie to ostatni sprawdzian „Wiślaków” przed startem rundy wiosennej. Przeciwnik występuje w III grupie warszawskiej klasy A i tak jak nasz zespół zajmuje pierwsze miejsce po jesiennych zmaganiach. Serdecznie zapraszamy do Baniochy!

Zrealizowane założenia

Trener Łukasz Hass: Możemy być zadowoleni z wyniku oraz z tego że założenia przed meczowe zostały wypełnione i zagraliśmy na zero z tyłu. Nie był to jakiś perfekcyjny występ ale widać postęp w naszej grze. Przez większość meczu graliśmy mocno skoncentrowani a taka gra jest bardzo wyczerpująca i nad tym dalej musimy pracować.

Mazur II Karczew – Wisła Dziecinów 0:1 (0:0)
Bramka: samobój
Skład: Piekarski – Kwiatkowski, P. Wasążnik, Gajownik, Tolak, Grzegrzółka, Bobis, Moskwa, Moczulski, Woźniak, Banasiewicz
Ponadto grali: Borkowski

GALERIA ZDJĘĆ NA FACEBOOKU

Lekcja pokory

Trener Łukasz Hass: Kolejny sparing z wymagającym przeciwnikiem który daje nam dużo materiału do przemyśleń i uczy pokory. Pracujemy cały czas na treningach nad pewnymi aspektami naszej gry, w sparingach jeszcze tego nie możemy przełożyć w 100% ale ja z tej drogi nie zboczę i jestem dobrej myśli! Widzę ile potu wylewamy na treningach. Robimy swoje a na oceny przyjdzie czas kiedy zaczniemy grać o punkty w lidze.

MKS II Piaseczno – Wisła Dziecinów 6:1 (1:1)
Bramka: Banasiewicz
Skład: Piekarski – Kwiatkowski, M. Gajownik, P. Wasążnik, Tolak, Wiszniewski, Moskwa, M. Wasążnik, Trzaskowski, Strzeżek, Banasiewicz
Ponadto grali: Ćwiek, Ciołek, Grzegrzółka, Woźniak

Raz na wozie, raz pod wozem

Trener Łukasz Hass: Graliśmy zrywami i to przełożyło się na wynik. Przeciwnik pokazał nam mankamenty w naszej grze nad którymi w dalszym ciągu musimy mocno pracować, by je wyeliminować. Kolejny też raz nie mogliśmy zagrać w optymalnym składzie. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej. Porażka jest najlepszym nauczycielem MISTRZÓW!

Wisła Dziecinów – Fenix Siennica 2:7 (2:2)
Bramki: Banasiewicz, Młynarczyk
Skład: Piekarski – Tolak, P. Wasążnik, M. Gajownik, Trzaskowski, Wiszniewski, Kasprzak, Bobis, Moczulski, Młynarczyk, Banasiewicz
Ponadto grali: Jaroń, P. Gajownik, Moskwa, Borkowski, Strzeżek, Testowany

Wysoka wygrana w pierwszym sparingu

Trener Łukasz Hass: To był nasz pierwszy sparing tej zimy i dobre, twarde przetarcie. Zakończył się naszym przekonywującym zwycięstwem ale bardziej cieszy mnie to że zawodnicy zagrali tak jak chciałem. Pokazali to nad czym pracujemy na treningach i to napawa mnie optymizmem na dalszą część zimowych treningów. Kilku zawodników brakowało ale niestety choroby, praca nie pozwoliły nam na wystawienie wszystkich zawodników. Są wiec plusy i minusy, które musimy zminimalizować do zera przed inauguracją rozgrywek ligowych. Za tydzień mecz z Feniksem Siennica.

Sokół Kołbiel – Wisła Dziecinów 0:6 (0:3)
Bramki: Banasiewicz x3, Moczulski, Bobis, Trzaskowski
Skład: Piekarski – Kwiatkowski, P. Wasążnik, M. Gajownik, Ciołek, Wiszniewski, Moskwa, Bobis, Moczulski, Woźniak, Banasiewicz
Ponadto grali: Jaroń, Tolak, Borkowski, Trzaskowski, Testowany

Seniorzy rozpoczynają przygotowania

Po dwumiesięcznej przerwie do treningów wracają zawodnicy seniorów. Po okresie treningów indywidualnych przyszła pora na zajęcia z drużyną. Podopieczni trenera Łukasza Hassa trenować będą we wtorki na stadionie Mazura Karczew (sztuczne boisko) oraz w czwartki na stadionie w Dziecinowie. Treningi odbywać się będą o stałych porach – godz. 19:30. W trakcie zimowych przygotowań zaplanowanych jest sześć meczy kontrolnych. Pierwszym przeciwnikiem będzie Sokół Kołbiel, sparing odędzie się 16 lutego. Wszystkich chętnych chcących spróbować sił w drużynie lidera klasy A zapraszamy do kontaktu z trenerem Łukaszem Hassem – 516 562 569.