Kategoria: Pierwsza drużyna

28. urodziny Kamila Woźniaka

17 stycznia swoje urodziny obchodzi Kamil Woźniak. Pomocnik Wisły występuje w naszym klubie od sezonu 2017/2018 a początkowo ustawiany był w roli napastnika. W tym sezonie rozegrał dziesięć meczy, dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Na boisku spędził łącznie 739 minut.  Z okazji urodzin życzymy Ci jak najlepszej formy sportowej oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Wszystkiego najlepszego!

Seniorzy wznowili treningi

14 stycznia do treningów wrócili seniorzy Wisły Dziecinów. Zajęcia po raz pierwszy poprowadził trener Marcin Urbański. Wzięło w nich udział 19 zawodników. Pierwszy sparing zaplanowany jest na 1 lutego. Przeciwnikiem będzie Nadstal Krzaki Czaplinkowskie.

19. urodziny Mateusza Wasążnika

W dniu dzisiejszym swoje 19. urodziny obchodzi Mateusz Wasążnik. Młodemu pomocnikowi naszego klubu życzymy, aby z meczu na mecz nabierał coraz większej pewności siebie, tak jak to miało miejsce w rundzie jesiennej. Mati jesienią zagrał we wszystkich meczach naszego zespołu, na boisku spędził łącznie 760 minut i raz wpisał się na listę strzelców. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Plan przygotowań – zima 2020

Treningi: Wtorki, czwartki godz. 20:00 – Sztuczne boisko w Karczewie

14 stycznia – pierwszy trening w 2020 roku

Plan meczy sparingowych

  • 1-2 lutego – Nadstal Krzaki Czaplinkowskie (A)
  • 8-9 lutego – Amur Wilga (A)
  • 15-16 lutego – Wilga Miastków (LO)
  • 22-23 lutego – Józefovia II Józefów (A)
  • 29 lutego-1 marca – Orzeł Unin (LO)
  • 7-8 marca – OKS Otwock (A)

16 kolejka Ligi Okręgowej: Wisła Dziecinów – Marcovia Marki (14-15 marca)

Wysoka porażka na koniec rundy

Trener Marcin Kwiatkowski: O tym meczu nie trzeba dużo mówić. Pojechaliśmy grać w jedenastu, nie mając żadnego rezerwowego. Możemy sobie gdybać co by było gdyby… ale to już jest historia. W tym dniu rywal był po za naszym zasięgiem. Przegraliśmy zasłużenie pod względem sportowym, ale również organizacyjnym. Szacunek i podziękowanie należy się chłopakom za to, że podjęli wyzwanie, dzielnie walczyli i zostawili na boisku dużo zdrowia. Mam nadzieję, że ta sytuacja czegoś nas nauczy i w rundzie wiosennej już się to nie powtórzy.

 

Escola Varsovia – Wisła Dziecinów 7:1 (5:0)
Bramka: 
M. Wasążnik

Wysoka przegrana w strugach deszczu

Trener Marcin Kwiatkowski: Zagraliśmy mecz na bardzo trudnym terenie. Stan murawy dla obydwu zespołów był beznadziejny. Wiedzieliśmy, że w tych warunkach wygra drużyna, która popełni mniej błędów. Niestety tym razem to my zrobiliśmy ich więcej. Rywal nie zagrał świetnego meczu, ale był twardy w obronie i bezlitośnie wykorzystał dosłownie wszystkie nasze błędy. Liczyliśmy na nieco lepszy wynik, ale już po pierwszej połowie okazało się, że ciężko będzie sprawić niespodzianke. Druga połowa wyglądała znacznie lepiej. To my dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce i tworzyliśmy dogodniejsze sytuację bramkowe. Jednak kolejne dwa popełnione błędy sprawiły, że to goście cieszyli się z wysokiej wygranej. Cieszy mnie fakt, iż zespół pokazał charakter i do samego końca walczył o zdobycie kolejnej bramki. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie przez cały mecz oraz kibicom za zorganizowany doping.

Wisła Dziecinów – Dąb Wieliszew 2:6 (0:4)
Bramki: 
Bobis x2