Kategoria: Pierwsza drużyna

Punkty na trudnym terenie

Trener Łukasz Hass: Nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu jednak punkt, który zdobyliśmy na sztucznym boisku Polonii trzeba cenić i szanować. Brawa dla drużyny, która pokazała charakter w trudnym momencie. Przykro, że momentami musieliśmy grać przeciwko „14” rywalom. Po takim meczu można powiedzieć że: „Lepiej dwóch rannych, niż jeden zabity”.

Przełamanie złej passy z CKS

Trener Łukasz Hass: Zrobiliśmy to co do nas należało. Początek meczu był jednak niemrawy w naszym wykonaniu ale, koniec końców wygraliśmy bardzo pewnie i zdecydowanie. Temat – Celestynów – zamykamy i skupiamy się już na następnym meczu. Dziękuję bardzo zawodnikom za oraz kibicom za liczne wsparcie.

Koniec przygody w Pucharze Polski

Trener Łukasz Hass: Nasza fajna przygoda w Pucharze Polski dobiegła końca. Po średnim meczu w naszym wykonaniu, widać było zmęczenie niedzielnym bojem w lidze. Uważam, że z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na porażkę w takich rozmiarach. Gratuluję przeciwnikom awansu, a Naszym piłkarzom tego czego dokonali w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Teraz skupiamy się na treningach i walce o każdy punkt w lidze. Dziękuję również za wsparcie wszystkim kibicom Wisły.

Z Laurą w Pucharze Polski

Znamy wyniki losowania. Laura Chylice (LO) przyjedzie 5 września do Dziecinowa aby rozegrać mecz 3 rundy Okręgowego Pucharu Polski. Na zwycięzcę w 4 rundzie czeka KS Raszyn (IV liga).

Serie A wraca do Dziecinowa

W sobotę, 25 sierpnia o godz. 17:00 seniorzy Wisły rozegrają pierwszy mecz domowy w rozgrywkach klasy A. Przeciwnikiem będzie Victoria Zerzeń. W poprzednim sezonie raz musieliśmy minimalnie uznać wyższość zespołu z Zerzenia (2:1 na wyjeździe), ale już na wiosnę obnażyliśmy wszystkie słabości drużyny z warszawskiego Wawra wygrywając pewnie 6:0 na własnym terenie. Podbudowani udanym początkiem sezonu zawodnicy Wisły w meczu z Victorią będą chcieli zgarnąć kolejny komplet punktów, zaś goście czekają na swoje pierwsze punkty w tym sezonie po porażce z Józefovią II. Zapraszamy na mecz!

Zdjęcia z meczu z Borem Regut

fot. Marcin Suliga