Kategoria: Transfery

Patryk Majszczyk przechodzi do Józefovii

Patryk Majszczyk na zasadzie transferu definitywnego zmienia Wisłę na Józefovię II Józefów. Maja przyszedł do naszego klubu w zimowym okienku transferowym, jednak od tego czasu rozegrał tylko 3 spotkania, na boisku spędził 103 minuty. Dziękujemy za dotychczasową grę i powodzenia w nowych barwach.

Tomek Ćwiek wypożyczony do Sokoła

Na podstawie umowy zawartej między Wisłą Dziecinów, a Sokołem Kołbiel, wychowanek Wisły – Tomasz Ćwiek najbliższy rok spędzi na wypożyczeniu w zespole z B-klasy. Dla 16-letniego bramkarza będzie to szansa na ogranie się w piłce seniorskiej i zebranie niezbędnego doświadczenia. Tomek, życzymy Ci powodzenia i obyś za rok wrócił z bagażem nowych doświadczeń.

Transfer Filipa Kaczmarskiego

Kolejnym zawodnikiem, który podczas tego lata wzmocni nasz zespół będzie Filip Kaczmarski. Filip jest zawodnikiem bardzo uniwersalnym, mogącym występować zarówno w pomocy jak i boku obrony. Jest wychowankiem Korony Góra Kalwaria, a ostatni sezon spędził w drugiej drużynie MKS Piaseczno. Witamy w Wiśle i powodzenia!

Dominik Cichecki zawodnikiem Wisły

Miło nam poinformować, że na mocy transferu definitywnego zawodnikiem Wisły został Dominik Cichecki. To kolejny wychowanek Wisły, który wraca do naszego klubu po kilku latach przerwy. Brat prezesa Wisły przechodzi do nas z Amura Wilga, a ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w IV-ligowej Wildze Garwolin. Witamy ponownie!

Kuba Krawczyk wraca do Wisły

Miło nam poinformować, że po 4 latach przerwy do Wisły wraca nasz wychowanek – Jakub Krawczyk. Kuba może występować zarówno na prawej pomocy jak i prawej obronie. Ostatnim klubem 22-letniego zawodnika był Amur Wilga. Witamy ponownie!

Sebastian Wiszniewski zawodnikiem Wisły!

Miło nam poinformować, że po wielu próbach udało nam się sfinalizować transfer Sebastiana Wiszniewskiego. Zawodnik urodzony w 1999 roku występuje na pozycji defensywnego pomocnika i ma wzmocnić rywalizację w środku pola. Sebastian przychodzi na zasadzie wolnego transferu z Korony Góra Kalwaria, wcześniej występował w drugiej drużynie MKS Piaseczno. Witamy i życzymy powodzenia!

Transfer last-minute

Miło nam poinformować, że zawodnikiem Wisły został 24-letni Konrad Acewicz. Nominalny środkowy obrońca przychodzi na zasadzie wolnego transferu z Korony Góra Kalwaria i być może zadebiutuje jeszcze w dzisiejszym meczu z Vulcanem Wólka Mlądzka.

Dawid Trzaskowski na stałe w Wiśle

Kolejny z wypożyczonych zawodników z poprzedniego sezonu zdecydował się na dalsze reprezentowanie barw Wisły. Dawid Trzaskowski przechodzi na zasadzie transferu definitywnego z Wilgi Garwolin. Tym samym udało nam się utrzymać kadrę z poprzedniego sezonu w 100%.

fot. Łukasz Cichecki