Kategoria: Transfery

Sebastian Wiszniewski w Koronie

Sebastian Wiszniewski po półtorej roku pobytu w naszym klubie wraca do Korony Góra Kalwaria na zasadzie transferu definitywnego. Seba występował w Wiśle od rundy wiosennej sezonu 2018/2019. W ubiegłym sezonie wystąpił w 11 meczach naszej drużyny, na boisku spędził 962 minuty, raz wpisał się na listę strzelców oraz 4 razy był ukarany żółtą kartką. Seba, dziękujemy za dotychczasową grę i życzymy powodzenia w nowym sezonie!

Patryk Piekarski wypożyczony do Józefovii

Na mocy umowy zawartej między Wisłą Dziecinów, a Józefovią Józefów Patryk Piekarski przechodzi do klubu znad Świdra na roczne wypożyczenie. W umowie znalazł się zapis o możliwości skrócenia wypożyczenia w zimowym okienku transferowym. Patryk występował w naszym klubie od rundy wiosennej sezonu 2017/2018, przyczyniając się do awansu zespołu  do Ligi Okręgowej, a także był podporą naszej defensywy w poprzednim sezonie. Teraz będzie rywalizował o miejsce w składzie IV-ligowej Józefovii Józefów. Patryk dziękujemy za dotychczasową grę i życzymy powodzenia w nowych barwach!

Lorenzo Giustanini i Bartosz Gemza zawodnikami Wisły!

Miło nam poinformować, że barwy Wisły w sezonie 2020/2021 reprezentować będzie dwóch nowych zawodników. Obaj przechodzą do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego z MKS Piaseczno. Lorenzo Giustanini (środkowy pomocnik) oraz Bartosz Gemza (bramkarz) mają zaledwie 16 lat, a do tej pory reprezentowali rocznik 2004 piaseczyńskiego klubu, który w najbliższym sezonie występować będzie w mazowieckiej ekstralidze. Chłopaki witamy na pokładzie i życzymy powodzenia w nowych barwach!

Maldini zawodnikiem Wisły!

Miło nam poinformować, że zawodnikiem Wisły został Marcin Wojciechowski. Popularny „Maldini” przechodzi do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego. Marcin ma 30 lat i większość swojej piłkarskiej kariery spędził w Mazurze Karczew, gdzie występował zarówno na boiskach trzeciej i czwartej ligi a ostatnimi czasy w lidze okręgowej. Był także zawodnikiem Amura Wilga (IV liga)  i Vulcanu Wólka Mlądzka (Liga Okręgowa). W poprzednim sezonie w zespole Mazura II Karczew wystąpił w 8 spotkaniach, strzelił 2 bramki a na boisku spędził łącznie 645 minut. Witamy w drużynie!

Szymon Nojek wypożyczony do Wisły

Wychowanek Mazura Karczew – Szymon Nojek – przechodzi do naszego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia. Szymon ma 20 lat, w poprzednim sezonie był wypożyczony do Nadstalu Krzaki Czaplinkowskie. Serdecznie witamy i życzymy samych udanych występów w naszym zespole!

Marcin Bylinka zawodnikiem Wisły!

Miło nam poinformować, że zawodnikiem Wisły został Marcin Bylinka, który do tej pory reprezentował barwy Burzy Pilawa. Marcin ma 28 lat, jego pozycja boiskowa to środkowy obrońca. Serdecznie witamy na pokładzie i życzymy samych udanych występów w barwach Wisły!

„Błaszczu” na stałe w Wiśle

Miło nam poinformować, że zawodnikiem Wisły na zasadzie transferu definitywnego został Dawid Błaszkiewicz. „Błaszczu” występował w naszym klubie w poprzednim sezonie na zasadzie wypożyczenia, a w tym okienku transferowym zdecydował się na stałe dołączyć do naszej drużyny. W poprzednim sezonie 11 razy reprezentował barwy Wisły, na boisku spędził 777 minut, strzelił 1 bramkę oraz raz obejrzał żółtą kartkę. Witamy ponownie w Wiśle!

Patryk Majszczyk przechodzi do Józefovii

Patryk Majszczyk na zasadzie transferu definitywnego zmienia Wisłę na Józefovię II Józefów. Maja przyszedł do naszego klubu w zimowym okienku transferowym, jednak od tego czasu rozegrał tylko 3 spotkania, na boisku spędził 103 minuty. Dziękujemy za dotychczasową grę i powodzenia w nowych barwach.

Tomek Ćwiek wypożyczony do Sokoła

Na podstawie umowy zawartej między Wisłą Dziecinów, a Sokołem Kołbiel, wychowanek Wisły – Tomasz Ćwiek najbliższy rok spędzi na wypożyczeniu w zespole z B-klasy. Dla 16-letniego bramkarza będzie to szansa na ogranie się w piłce seniorskiej i zebranie niezbędnego doświadczenia. Tomek, życzymy Ci powodzenia i obyś za rok wrócił z bagażem nowych doświadczeń.