Wprowadzamy SPORT BM!

Aplikacja BM Sport to nowy system, który pozwoli uprościć komunikację pomiędzy trenerami poszczególnych grup młodzieżowych, a zawodnikami i ich opiekunami. Dzięki niej będziecie Państwo mogli na bieżąco śledzić terminarz treningów i meczów zespołu, a także odbierać wiadomości o najważniejszych wydarzeniach z życia drużyny. BM Sport pozwoli również w prosty i przejrzysty sposób dokonać płatności za udział dziecka w treningach.

Aby korzystać z systemu BM Sport należy dokonać rejestracji przy pomocy linka aktywacyjnego, otrzymanego na wskazany u trenerów adres e-mail. Konto stanie się aktywne w momencie potwierdzenia rejestracji kodem, otrzymanym w wiadomości SMS. Po zalogowaniu zostaną Państwo przeniesieni do Panelu Opiekuna.

W zakładce „Powiadomienia” znajdą Państwo wszelkie wiadomości wysłane przed trenerów dotyczące przypisania do drużyny, zmiany terminu treningów, zbliżających się meczów czy zapisów na obozy sportowe. Wiadomości znajdujące się w zakładce „Powiadomienia” trafią również bezpośrednio na Państwa adres mailowy.

W zakładce „Kalendarz” znajdą Państwo pełny terminarz zespołu, zawierający daty i godziny treningów, meczów, zbiórek, obozów i innych istotnych wydarzeń.

Zakładka „Płatności” pozwoli Państwu na dokonanie opłaty za treningi w Akademii. Po naliczeniu składki przez trenerów w okienku pojawi się należna kwota oraz informacja o terminie płatności. Po najechaniu na kwotę i kliknięciu pola „Zapłać” zostaną Państwo poproszeni o wybór swojego banku, po czym nastąpi przeniesienie do systemu bankowości online w celu dokonania płatności. Korzystanie z systemu płatności BM Sport nie wiąże się z dodatkowymi opłatami ani prowizjami.

STRONA AKADEMII W SERWISIE SPORT BM

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *