1% podatku – 100% szansy

Szanowni Państwo. Jak co roku zwracamy się do was z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na nasz klub. Dzięki Waszej pomocy w ubiegłym roku udało nam się sfinalizować wiele przedsięwzięć. Serdecznie dziękujemy za wasze zaufanie oraz liczymy, że zostaniemy nim obdarzeni także w tym roku.

Cieszymy się, że dzięki Państwa wsparciu Klub Sportowy Wisła Dziecinów stale się rozwija, a my jako Zarząd podnosimy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Mamy nadzieję, że w roku 2019 zaufacie nam ponownie, abyśmy mogli dalej realizować nasze cele i z czystym sumieniem powiedzieć, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Nadrzędnym celem w bieżącym roku jest montaż systemu automatycznego nawadniania. Jest to wielotysięczna inwestycja, która bez zewnętrznych środków finansowych nie dojdzie do skutku. Was to nic nie kosztuje, my możemy wiele zyskać. Liczymy na was!

Jak przekazać 1% podatku? To bardzo proste. Należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-28).

W pierwszej kolejności należy wypełnić rubrykę „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”. W polu „Numer KRS” należy podać następujący numer KRS: 0000270261. Aby 1% podatku trafił jednak do naszego klubu, a nie do Fundacji Partnerskiej trzeba również wypełnić rubrykę „Informacje uzupełniające”, wpisując w polu „Cel szczegółowy 1%”:  LZS Wisła Dziecinów 938.

Z góry wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Zarząd KS Wisła Dziecinów

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *