Trener Hass o sezonie 2018/2019

Trener Łukasz Hass: Po ostatnim meczu poprzedniego sezonu powiedzieliśmy sobie w szatni że w rozgrywkach 2018/19 interesuje nas tylko awans do okręgówki. Sezon był ciężki i długi. Nie było zdecydowanego faworyta jak rok czy dwa lata temu. Do ostatniej kolejki walczyliśmy o ten awans i dopięliśmy swego. Hasło na ten sezon które wisiało od pierwszego treningu w szatni i towarzyszyło nam to: MIEJ ASPIRACJE, REALIZUJ CELE, OSIĄGNIJ SUKCES!!! I my wspólnie ten sukces osiągnęliśmy. Upragniony awans okupiliśmy niestety również dwoma bardzo poważnymi kontuzjami. Generalnie cieszy to że robimy stały postęp i rozwijamy się jako drużyna i klub.
Dziękuję wszystkim zawodnikom którzy przyczynili się do tego historycznego awansu: Acewiczowi, Banasiewiczowi, Bobisowi, Borkowskiemu, Choimowi, Ciołkowi, Ćwiekowi, Michałowi Gajownikowi, Piotrkowi Gajownikowi, Grzegrzółce, Hawrylukowi, Jaroniowi, Kasprzakowi, Kwiatkowskiemu, Lasockiemu, Majszczykowi, Moczulskiemu, Moskwie, Młynarczykowi, Piekarskiemu, Piekarzowi, Smereczyńskiemu, Strzeżkowi, Tolakowi, Trzaskowskiemu, Mateuszowi Wasążnikowi, Piotrkowi Wasążnikowi, Wiszniewskiemu, Woźniakowi. Każdy z tych chłopaków dołożył swoją cegiełkę do awansu.
Dziękuję całemu Zarżadowi za stworzenie dobrych warunków do pracy, kierownikom drużyny za pomoc i Naszemu greenkeeperowi! Mam nadzieję że nasza współpraca będzie dalej owocna i da nam wszystkim wiele satysfakcji!
Dziękuję również kibicom za głośny doping i wsparcie. Liczę na to że w przyszłym sezonie jeszcze bardziej ruch kibicowski rozwinie się na naszych trybunach!
A na koniec dziękuję mojej ŻONIE za wytrwałość i cierpliwość!!!

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *