1% może wiele zmienić!

Szanowni Państwo. Jak co roku zwracamy się do was z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na nasz klub. Dzięki Waszej pomocy w ubiegłym roku udało nam się sfinalizować wiele przedsięwzięć.

Największą z nich była renowacja murawy, przedłużenie oraz poszerzenie boiska, a także zakup samojezdnego wózka do podlewania.

Mamy nadzieję, że rok 2020, tak jak lata poprzednie pozwoli nam na dalszy rozwój klubu i poprawę warunków treningowych. Plan na najbliższe 12 miesięcy jest określony. Najważniejszym celem jest całkowite ogrodzenie stadionu oraz montaż piłkochwytów. Pozwoli to na poprawę bezpieczeństwa wszystkich zawodników trenujących na naszym boisku, tak aby piłki nie wypadały poza obręb stadionu. Całość inwestycji to około 80 tysięcy złotych. Wierzymy, że z waszą pomocą uda nam się ten cel zrealizować.

Jak przekazać 1% podatku? To bardzo proste. Należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym.

W pierwszej kolejności należy wypełnić rubrykę „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”. W polu „Numer KRS” należy podać następujący numer KRS: 0000270261. Aby 1% podatku trafił jednak do naszego klubu, a nie do Fundacji Partnerskiej trzeba również wypełnić rubrykę „Informacje uzupełniające”, wpisując w polu „Cel szczegółowy 1%”:  LZS Wisła Dziecinów 938.

Z góry wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Zarząd KS Wisła Dziecinów

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *