Pierwszy sparing na plus

Trener Marcin Urbański: Za nami pierwszy mecz kontrolny w tym roku. Naszym przeciwnikiem była drużyna z A klasy-Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. Po dobrej grze w 1 połowie szczególnie w ofensywie prowadziliśmy 5-1. W przerwie nastąpiło 8 zmian i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6.2 Pomimo wyraźnego zwycięstwa gra w defensywie wymaga znacznej poprawy i nad tym skoncentrujemy się na treningach i meczach kontrolnych.

Wisła Dziecinów – Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 6:2 (5:1)

Bramki: Cichecki x2 ⚽️ ⚽️, Wiszniewski ⚽️, Kaczmarski ⚽️, Moskwa ⚽️, Grzegrzółka ⚽️

Skład: Piekarski – Krawczyk, Gajownik, Tolak, Stosio, Wiszniewski, M. Wasążnik, Moskwa, Kaczmarski, Cichecki, Błaszkiewicz

Ponadto grali: Acewicz, P. Wasążnik, Trzaskowski, Kabała, Grzegrzółka, Choim, Borkowski, Moczulski