Przespana końcówka

W ramach zaległego meczu 13. kolejki „Wiślacy” mierzyli się na własnym boisku z beniaminkiem – KS Wesoła. Zespoły podzieliły się punktami, jednak to nasza drużyna może czuć większy niedosyt.

Trener Grzegorz Ura: Zdecydowanie nie weszliśmy dobrze w mecz. Jednak moi zawodnicy, za co bardzo ich cenię, potrafili po raz kolejny podnieść się i jeszcze do przerwy doprowadzić do remisu. Po przerwie zmiennicy dali jakość naszej grze w ofensywie i udało się nam doprowadzić do przewagi dwubramkowej. Jednak indywidualne błędy moich zawodników zaważyły na tym że wywalczyliśmy tylko jeden punkt. Taka jest piłka i trzeba wyciągać wnioski na przyszłość. Wiem że w tej drużynie jest bardzo duży potencjał więc jestem optymistą przed kolejnym meczem ligowym.

Wisła Dziecinów – KS Wesoła 4:4 (2:2)

Bramki:
41′ Banasiewicz Kamil (as. Cichecki Dominik)
44′ Wasążnik Mateusz (as. Woźniak Kamil)
78′ Cichecki Dominik (as. Banasiewicz Kamil)
81′ Bobis Mateusz (as. Cichecki Dominik)

skład: Gemza Bartosz – Krawczyk Jakub, Grzegrzółka Piotr (46′ Moskwa Jakub), Kasprzak Damian, Kaczmarski Filip (77′ Stosio Dominik) – Giustiniani Lorenzo, Cichecki Dominik, Wasążnik Mateusz, Błaszkiewicz Dawid (83′ Moczulski Mariusz), Banasiewicz Kamil – Woźniak Kamil (46′ Bobis Mateusz)

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *