1% podatku – 100% możliwości

Szanowni Państwo. Jak co roku zwracamy się do was z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na nasz klub. Dzięki Waszej pomocy w poprzednich latach podnieśliśmy poziom infrastruktury na naszym stadionie, a w planach mamy kolejne inwestycje.

Staramy się, aby z roku na rok nasze boisko wyglądało coraz lepiej. W 2020 roku dzięki Państwa pomocy, a także środkom pozyskanym od sponsorów i współpracy z Gminą Sobienie-Jeziory, udało nam się wykonać całkowite ogrodzenie boiska oraz montaż piłkochwytu od strony jeziora.

Dzięki poczynionym inwestycjom poziom bezpieczeństwa na naszym stadionie podniósł się, a seniorzy Wisły w końcu zagrali na swoim stadionie w Lidze Okręgowej.

Chcemy dalej się rozwijać, a do tego potrzebne są dodatkowe fundusze, dlatego zwracamy się z prośbą do Państwa o przekazanie 1% podatku dochodowego na nasz klub.

Jak przekazać 1% podatku? To bardzo proste. Należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym.

W pierwszej kolejności należy wypełnić rubrykę „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”. W polu „Numer KRS” należy podać następujący numer KRS: 0000270261. Aby 1% podatku trafił jednak do naszego klubu, a nie do Fundacji Partnerskiej trzeba również wypełnić rubrykę „Informacje uzupełniające”, wpisując w polu „Cel szczegółowy 1%”:  LZS Wisła Dziecinów 938.

Z góry wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Zarząd KS Wisła Dziecinów

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *