Amur – Wisła czyli walka o fotel lidera

Już w najbliższą sobotę o godz. 16:00 na Stadionie przy ul. Szpaka w Wildze dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które w tym sezonie jako jedyne zdobyły komplet punktów.

Mecz Wisły, która obecnie stoi na czele stawki z Amurem, który depcze im po piętach to niewątpliwie najciekawszy pojedynek 4 serii spotkań drugiej grupy warszawskiej klasy A. Gra warta świeczki, bo stawką jest samodzielna pozycja lidera. Dodatkowym emocjom towarzyszyć będą okoliczności w jakich przyjdzie rozegrać ten mecz, który początkowo zaplanowany na niedzielę został przez gospodarzy przełożony na sobotę. Dziwnym trafem sobotę, w którą nasz zespół będzie osłabiony kadrowo przez wesele jednego z zawodników. Ale to chyba nie tak, że Amur przełożył termin meczu po złości. Nie, tego chyba byśmy się po nich nie spodziewali 🙂

W drużynie gości występuje dwóch byłych zawodników Amura – Michał Gajownik oraz Michał Strzeżek, którzy jeszcze w tamtej rundzie grali na boisku w Wildze dosyć często. Z kolei w zespole Amura możemy zobaczyć, także trzech zawodników z przeszłością „Wiślacką”. Jakub Krawczyk, Damian Banasiewicz oraz Dominik Cichecki trafili do zespołu prowadzonego przez Dariusza Winka jako wolni zawodnicy, a jako juniorzy występowali w barwach Wisły.

Piłkarze Amura i Wisły w większości bardzo dobrze się znają i na pewno obie drużyny będą chciały potwierdzić swoją wyższość nad notabene lokalnym rywalem. Początek meczu w sobotę o godz. 16:00 na który już serdecznie zapraszamy.

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *