Łukasz Hass trenerem seniorów

W dniu dzisiejszym drużyna seniorów Wisły poznała nowego szkoleniowca. Trenerem „Wiślaków” został Łukasz Hass. Nowy opiekun seniorów posiada licencję trenerską UEFA A. Ostatnim zespołem seniorów jaki trenował była Korona Góra Kalwaria w sezonie 2016/2017. Odbył staże trenerskie w Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica oraz angielskiego Queens Park Rangers. Trener Hass ma zasobą bogatą karierę zawodniczą m.in. na poziomie II ligi słoweńskiej. Pracę trenera seniorów w naszym klubie będzie łączył z obowiązkami koordynatora Akademii Piłkarskiej Radość. Serdecznie witamy i życzymy sukcesów w naszym klubie.

Kariera piłkarska:

 • Reprezentacja Dolnego Śląska
 • Miedź Legnica (I liga, wychowanek)
 • Lechia Piechowice (Liga Okręgowa)
 • Orkan Szczedrzykowice (Liga Okręgowa)
 • Cicha Woda Tyniec Legnicki (Klasa A, B)
 • Marymont Warszawa (Liga Okręgowa)
 • FC Mura 05 Murska Sobota (Słowenia – II liga)
 • US Trailor Luneville (Francja – IV liga)
 • Okęcie Warszawa (IV liga)

Kariera trenerska: 

 • GKS Zagłębie Wałbrzych U-13, U-14
 • Orzeł Warszawa U-13
 • Korona Góra Kalwaria U-17, U-19, seniorzy
 • Akademia Piłkarska Radość U-13, U-15, koordynator Akademii

Staże trenerskie:

 • Queens Park Rangers
 • Miedź Legnica
 • Zagłębie Wałbrzych

2 comments

Join the Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *