1% – Oddaj Klubowi, nie Urzędowi

Szanowni Państwo. Jak co roku zwracamy się do was z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na nasz klub. Dzięki Waszej pomocy w ubiegłym roku udało nam się sfinalizować wiele przedsięwzięć. Serdecznie dziękujemy za wasze zaufanie oraz liczymy, że zostaniemy nim obdarzeni także w tym roku.

Pozyskane fundusze przeznaczyliśmy na szkolenie młodzieży w naszym klubie oraz inwestycje, które mają na celu zapewnienie naszym podopiecznym odpowiednich warunków do uprawiania sportu, ich rozwoju i bezpieczeństwa. W poprzednim roku udało nam się utworzyć 3 drużyny młodzieżowe, a w planach mamy kolejne. Do stanu użyteczności doprowadzone zostało boisko treningowe, a także zostało zamontowane profesjonalne oświetlenie.

Cieszymy się, że dzięki Państwa wsparciu Klub Sportowy Wisła Dziecinów stale się rozwija, a my jako Zarząd podnosimy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Mamy nadzieję, że w roku 2018 zaufacie nam ponownie, abyśmy mogli dalej realizować nasze cele i z czystym sumieniem powiedzieć, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Was to nic nie kosztuje, my możemy wiele zyskać. Liczymy na was!

Jak przekazać 1% podatku? To bardzo proste. Należy wypełnić w sposób prezentowany poniżej odpowiednie rubryki w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 lub PIT-28).

W pierwszej kolejności należy wypełnić rubrykę „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego”. W polu „Numer KRS” należy podać następujący numer KRS: 0000270261. Aby 1% podatku trafił jednak do naszego klubu, a nie do Fundacji Partnerskiej trzeba również wypełnić rubrykę „Informacje uzupełniające”, wpisując w polu „Cel szczegółowy 1%”:  LZS Wisła Dziecinów 938.

Z góry wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Zarząd KS Wisła Dziecinów

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *