Wyniki

Club1 POŁOWA2 POŁOWAWynik końcowy
Advit Wiązowna202
Wisła Dziecinów033

Trener Łukasz Hass: Szczerze trzeba sobie powiedzieć że ten mecz rozpoczęliśmy źle. Ale pomimo tego że po 13 minutach było już 2-0 dla gospodarzy, wiedziałem że to my jesteśmy lepsi i nie wrócimy do domów bez punktów. Graliśmy przez większość meczu tak jak chciałem, gdybyśmy pierwszego gola strzelili wcześniej myślę że wygralibyśmy jeszcze pewniej. A tak po fajnym dla kibiców dreszczowcu zwyciężamy po golu strzelonym w 92 minucie.Jestem dumny ze swoich zawodników i całego teamu. To że Ci którzy są na boisku grają tak dobrze, zawdzięczają też tym kolegom, którzy ciężko trenują ale na swoją kolej czekają. Liczy się zespół!